| Katalógus >Illatszerek >EDT |
| Vonalkód | IT2311 737052205847 0737052205847 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Leírás (magyar) | Puma Jamaica2 női EDT 20ml. |
| Terméknév (angol) | Puma Jamaica2 Woman EDT 20ml |
| Terméknév (magyar) | Puma Jamaica2 Woman EDT 20ml |
| Terméknév | Puma Jamaica2 Woman EDT 20ml (IT2311) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT2311/Parfüm, illatszer/EDT (Eau de Toilette)/Puma_Jamaica2_Woman_EDT_20ml |